Profil

Advokátní kancelář JUDr. Lukáše Hajžina nabízí profesionální právní služby v široké oblasti právních odvětví podnikatelským i nepodnikatelským subjektům.

Sídlo advokátní kanceláře, resp. její pobočky, se nachází v České Lípě, Praze a Liberci. Nicméně právní služby jsou poskytovány na celém území České republiky. Klienti advokátní kanceláře využívají právní služby v českém, anglickém a polském jazyce.

Proč spolupracovat právě s námi?
  • Jsme advokátní kanceláří s individuálním přístupem ke každému klientovi.
  • Máme řadu zkušeností s řešením případů v široké oblasti právních odvětví a spolupracujeme s odborníky z oblastí s právem souvisejících (daňoví poradci, insolvenční správci).
  • Prakticky poradíme a vyřešíme Vaše právní starosti (smlouvy, žaloby atd.). Provedeme Vás složitými obchodními případy a kroky při Vašem podnikání. Poskytneme právní pomoc v těžké životní situaci.
  • Zaručujeme předchozí informování klienta o každém plánovaném kroku i finančních nákladech.
  • Jsme flexibilní a přizpůsobíme se Vašemu časovému režimu i dalším potřebám (platebním podmínkám atd.).
  • Zaměřujeme se na přes hraniční poskytování a zprostředkování právních služeb mezi Českou republikou a Polskem.

 

Informace pro spotřebitele:

Česká advokátní komora byla pověřena Ministerstvem průmyslu a obchodu ČR mimosoudním řešením spotřebitelských sporů pro oblast sporů mezi advokátem a spotřebitelem ze Smluv o poskytování právních služeb (na základě zákona č. 634/1992 Sb., o ochraně spotřebitele ve znění pozdějších předpisů). Internetová stránka tohoto pověřeného subjektu je www.cak.cz.